Lokomotiva Plemićima nanijela drugi poraz

Nakon pobjede nad slovenskim Ankaranom (3:1) i poraza od Cibalije (0:2), Zrinjski je  odigrao zadnju utakmici u skupini Arena Cupa u Medulinu. Plemići su od zagrebačke Lokomotive poraženi 1:2 – Zagrepčane je u vodstvo u 8. minuti doveo bivši napadač Širokog Brijega Ivan Krstanović, u 37. izjednačio je Pero Stojkić, da bi u 72. konačnih 1:2 s bijele točke postavio Chago. Trifković, Galić, Jakovljević, Barišić, Stojkić, Perišić, Čirjak, Filipović, Hairlahović, Jović i Handžić činili su startnu postavu Zrinjskog, u nastavku su zaigrali i Gržan, Jamak, Hajdarević i Aćimović. U 85. minuti isključen je strijelac jedinog gola za Zrinjski, Stojkić. Pred Mostarcima je sada još samo utakmica za plasman na Arena Cupu, koju će u utorak odigrati protiv Slaven Belupa. S. N.